הדפסה על כובעים

הדפסה על כובעים יכולה להיות בעלת השפעה גדולה על כל סוג של עסק. בכל פעם שהלוגו של העסק והשם של העסק נחשפים לאוויר העולם, יש לעסק הזדמנות שיווקית רבת עוצמה. שימו את שם העסק והלוגו על גבי כובעים מודפסים, ואתם יכולים להגדיל את המודעות למותג שלכם ולקדם את העסק שלכם בכל רחבי העיר והמדינה. אז הנה מספר יתרונות נוספים שאתם מקבלים כאשר אתם מחלקים כובעים עם הדפסה שלכם:

אחדות

ניתן להשתמש באפשרות של הדפסה על כובעים כדרך לאחד את הצוות שלכם. זה נותן להם תחושה של אחדות, של משהו שמשותף רק להם.

התעניינות

הדפסת כובעים בצורה שיווקית נכונה יכולה ליצור התעניינות בקרב כל מי שנתקל בכובע. השתמשו בביטוי קליט או בעיצוב מעניין שיגרמו לאחרים לשאול שאלות ולתהות במה בעצם מטפל העסק שלכם.

תנו ללקוחות לעבוד בשבילכם

הדפסה על כובעים יכולה להיות גם דרך מצוינת לאפשר ללקוחות שלכם לחלוק עם אחרים את ההתלהבות שלהם מהעסק שלכם. אתם יכולים למכור אותם ללקוחות במחיר סמלי או אפילו לחלק בחינם, ובאופן מיידי הפכתם אותם לשגרירים מהלכים של המותג, המוצרים או השירותים שלכם.

מראה אחיד

אם העסק שלכם כולל למשל שירות לקוחות, כובעים להדפסה ביחד עם תלבושת אחידה יעניקו להם מראה אחיד שיקל על הזיהוי שלהם על ידי הלקוחות, ויתרום לאווירה מגובשת יותר בעסק. באופן זה אתם יוצרים גם תרבות ארגונית טובה יותר, שמשדרת אחידות כלפי חוץ וכלפי פנים.

פשוט מתנה מצוינת

כל בני האדם אוהבים לקבל מתנות. בין אם אלה עובדים של העסק, הספקים שלו או הלקוחות שלו – כל אחד ישמח לקבל כובע שיוכל לשמש אותו. כאשר אתם מעניקים כובע ממותג במתנה, אתם עושים השקעה נבונה, שכן העלויות עבורכם אינן גבוהות במיוחד, אך אתם מקבלים אפקט שיווקי בתפוצה גדולה, שהיה עולה לכם כסף רב בכל אמצעי אחר.

אם לא חשבתם עד עכשיו על האמצעי המיוחד הזה – זה הזמן להתחיל עם הדפסה על כובעים. ברגע שתתחילו, לא תוכלו להבין איך הסתדרתם בלי זה עד עכשיו.