הדפסה על קפוצ'ונים

אם אתם מחפשים שילוב מושלם של נוחות וסגנון מיוחד – הדפסה על קפוצ'ונים היא הפתרון עבורכם. קפוצ'ונים יכולים להתאים לכל אחד ולמטרות מגוונות, וכאשר אתם מדפיסים עליהם כיתוב מיוחד – הם מקבלים מעין חותמת אישית שלכם שמלווה אתכם לאורך זמן.

ההיסטוריה של הקפוצ'ון

סוצרים מודפסים החלו להיכנס באופן משמעותי לקו הביגוד היומיומי בשנת ה- 70. אם אתם זוכרים, סילבסטר סטאלון לבש קפוצ'ונים בסדרת הסרטים המפורסמת של רוקי, וזה יצר השפעה גדולה על הצעירים בארצות הברית. כולם רצו להיראות כך, החל מאנשים פשוטים ועד לספורטאים (ולעיתים גם פושעים…). בהמשך, הקפוצ'ון נהיה חלק בלתי נפרד מתרבות ההיפ הופ, ולפריט לבוש הכרחי עבור כל זמר או זמרת היפ הופ שמכבדים את עצמם, עבור רקדנים, עבור אומני גרפיטי ועוד.

כיום, קפוצ'ונים הינם פריט לבוש נוח ונעים, ואף אופנתי וספורטיבי. הדפסה על קפוצ'ונים הינה נפוצה מאוד עבור ספורטאים, המשתמשים בבגד כדי לשמור על גופם בעת חימום לקראת המשחק, וכן תמצאו ארגונים שונים שמחלקים קפוצ'ונים מודפסים לחבריהם, כמו למשל מעיל פליז דו צדדי לחייל, שעל גביו מודפס סמל היחידה שבה הוא משרת.

התאמה אישית

קל מאוד להתאים קפוצ'ון באופן אישי. קיים מבחר גדול מאוד של קפוצ'ונים – ללא כיסים, עם כיסים בצדדים או כיס קנגורו מקדימה, מבדים שונים, עם וללא רוכסן, עם וללא שרוכים, בצבעים מגוונים, עם ייעודים שונים וכן הלאה. מעבר לכך, הדפסה על קפוצ'ונים מרחיבה את האפשרויות וניתן להתאים כך קפוצ'ון למטרות רחבות מאוד – לדוגמא, תלבושות לבית ספר, מדי עבודה, מעילי פליז לחייל, מדים לקבוצת ספורט ועוד.

הדפסה על קפוצ'ונים שמותאמת אישית מסייעת לכם להתבלט בקרב ההמונים בצורה ייחודית, ואם אתם מעוניינים לשווק את עצמכם, את העסק שלכם או מוצר מסוים שאתם מקדמים – זה יכול להיות אמצעי שיווקי מעולה עבורכם, שיחזיר מאוד מהר את ההשקעה בו ומעבר לכך.

כשבוחרים קפוצ'ונים מודפסים, חשוב לשים לב לטכניקת ההדפסה, על מנת שזו תבטיח צבעים מרהיבים ביותר, והדפסים שלא ייסדקו ולא ידהו במהלך הזמן, עם הכביסות הרבות שצפויות לעבור על פריט ביגוד זה.