מעילי פליז

כשמגיע החורף – מגיע גם הזמן להצטייד במעיל טוב ומחמם לחורף. כשמגיע הקיץ – מגיע גם הזמן להצטייד במעיל פליז דק וקליל יותר, לערבים פחות חמים. בכל עונה בשנה – אם אתם זקוקים למעיל טוב שיעטוף אתכם בחמימות הנוסטלגית, זהו בהחלט הזמן הנכון לרכוש מעיל פליז חדש ואיכותי.

מהו בעצם מעיל פליז?

מעיל הפליז הוא מעיל שעשוי מבד הפליז – אריג סינתטי צפוף מאוד שעשוי מפולימר ייחודי הקרוי פוליאסטר. כיום משתמשים בפליז לייצר שמיכות, כובעים, מעילים ועוד. הפליז הוא בד המתאים במיוחד למעילי חורף בגלל המרקם הרך שלו והבידוד הטוב של החומר לקור. ניתן לרכוש מעיל פליז חד צדדי לימים קרים פחות או מעיל פליז דו צדדי בעל שכבה כפולה, עבה במיוחד לימי החורף הקרים ביותר.

היתרונות של הפליז

למעילי פליז יתרונות רבים:

  • הם יפים ואופנתיים, רכים ונעימים למגע.
  • הם מתאימים לגברים ונשים כאחד.
  • הם נוחים ונעימים ביותר.
  • פליזים שימושיים במיוחד בתקופת החורף וניתן ללבוש אותם מעל בגדים אחרים.
  • העיצוב הנוח של המעיל בשילוב עם הגמישות הטבעית של בד הפליז הוא המפתח למעיל קל, נוח וכזה שמאפשר תנועה גמישה וקלה.

למי מתאים מעיל הפליז?

התשובה המלאה היא – למי לא! ובכל זאת, לפניכם מספר קבוצות אוכלוסייה להם המוצר מתאים במיוחד:

  • חיילים - למעשה, מעיל פליז צבאי יוצר עבור ומתאים ביותר לחיילים. הוא מתאים לצבע המדים, מבודד את הקור ושומר על החייל בימי החורף הקרים בכל עת ובכל זירה.
  • צעירים - מובן שלא רק החיילים יכולים ליהנות מפליז, צעירים רבים וכמובן גם צעירות, יבחרו ללבוש מעיל פליז בגלל המראה הנינוח שלו, הגזרה הנוחה והכי חשוב – המרקם הנעים של החומר עצמו.
  • ספורטאים - גם הספורטאים יכולים ליהנות ממעילי הפליז בגלל הבד הגמיש שמתאים גם לפעילות ספורטיבית ותנועה .

קישוט ושדרוג מעילי פליז בהזמנה

אם אתם מעוניינים במעיל מדליק, אצלנו ברן ספורט תוכלו לרכוש מעילים בכל צבע ואפילו לשדרג אותם על ידי רקמה. ניתן לרקום על גבי המעיל כיתוב בכל השפות, אותיות ומספרים, סמלים וסימנים ואפילו תמונות המרוכבות מפרטים רבים. הרקמה היא רקמה צבעונית העשויה מחוטי משי באיכות הגבוהה ביותר בשוק. אל תסתפקו במעיל משעמם וגנרי, הוסיפו רקמה אישית וייחודית על המעיל.

הזמנות מעילים איכותיים לקבוצות

אצלנו ברן ספורט ניתן לרכוש לא רק מעילים בודדים אלא גם מעילים לקבוצות. ניתן לבצע רכישה סיטונאית של מעילי פליז עבור קבוצות, פלוגות ונבחרות ספורט שלמות. מובן כי גם ברכישה קבוצתית ניתן לבצע רקמה על גבי המעילים, להוסיף לוגואים, מילים ותמונות על פי בחירתכם. ברן ספורט המכירה היא ישירה מהיבואן לצרכן, ללא מתווכים, והמחיר כפי שתיווכחו בעצמכם, גם הוא בהתאם. הזמינו מעיל פליז מרן ספורט כבר היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית ביותר.