חולצות טריקו

מבצע החודש ברן ספורט!
חולצות טריקו – 8.9 ₪ ברכישה של החל מ 300 חולצות כולל הדפסה + מע"מ

חולצות טריקו הן ללא ספק מוצר הדגל של רן ספורט. אנחנו יודעים מה אתם חושבים: "מה יש לחדש לגבי חולצות טריקו?". אז זהו, שהרבה. כן כן, אם חשבתם לרגע שכל חולצות הטריקו הן אותו הדבר, תחשבו שוב.

חולצות טריקו

אז מה מיוחד בחולצות טריקו? נתחיל בזה שאנחנו לובשים חולצות טריקו כל הזמן. אם זה סתם חולצות לבית או חולצות מודפסות מגניבות, חולצות של ילדים (שמלכלכים אותן כל הזמן) ועוד. ועדיין, גם במוצר היומיומי הזה, לא תמיד הכל פשוט. לא תמיד אנחנו מצליחים למצוא בדיוק את הצבע שאנחנו רוצים, או שההדפסים נדושים, או שהעיצוב לא מוצא חן בעינינו. כאן רן ספורט נכנסת לתמונה, ומציעה לכם חולצות ייחודיות ומיוחדות.

הייצור

רן ספורט היא בין החברות האחרונות שעדיין גוזרים ותופרים בה את החולצות תוצרת הארץ. מה זה אומר? בעיקר שני דברים חשובים:

  1. אנחנו יכולים להבטיח את האיכות הגבוהה של חולצות טריקו גם בכמויות סיטונאיות ולפי הזמנה ספציפית של הלקוח ובמהירות תגובה מהיר
  2. אנחנו יכולים לייצר דגמים לפי הבקשה הספציפית של הלקוחות שלנו. ראיתם דגם שמצא חן בעיניכם? אין בעיה, תוכלו לגשת לרן ספורט ולהזמין בדיוק את מה שאתם רוצים.

המגוון

רן ספורט מתמחה בכל מה שקשור לחולצות. חולצות טריקו, חולצות ספורט, הדפסה על חולצות טריקו, חולצת טריקו בעיצוב ייחודי שלכם, חולצות מודפסות ועוד. כל מה שתרצו – אנחנו נוכל לספק לכם בשלל צבעים ועיצובים, בכל המידות (מילדים ועד מבוגרים), במחירים אטרקטיביים, בסיטונאות או ביחידים ובאיכות הגבוהה שרק בדרך שילוב הייצור שלנו – גזירה ותפירה – יכולה להבטיח.

המקצועיות

אצלנו ברן ספורט אנחנו שמים דגש חזק על השירות והמקצועיות. כל דבר שרצו, אם מדובר ביצור חולצות טריקו, הזמנה של חולצות בסיטונאות או הדפסה על חולצות, אנחנו נהיה שם איתכם ובשבילכם ונדאג שאתם תצאו מרוצים. האתר שלנו מאפשר בחירה מדוקדקת של כל פרטי החולצה שיש לכם בראש – רק תקליקו ואנחנו נעשה כבר את כל השאר. לא אוהבים להזמין אונליין? אין בעיה, תוכלו לגשת לסטודיו שלנו ולהסביר לנציגי השירות שלנו בדיוק מה אתם רוצים.

המהירות

גם אם נזכרתם ברגע האחרון בחולצות שרציתם להדפיס לחתונה, לקייטנה, לטיול השנתי שלכם או לכל צורך אחר, לא נורא! השירות אצלנו מהיר ואמין. גשו עכשיו לסטודיו שלנו או הזמינו עכשיו באתר, ואנחנו מתחייבים לספק לכם את המוצר הטוב ביותר במהירות האפשרית.

המחירים

חולצות הטריקו שלנו איכותיות במיוחד, עשויות 100% כותנה, קלילות ועמידות. ההדפסים שלנו חדים ועמידים בצורה מדהימה, אבל מישהו אמר שאיכות שווה יוקר? תתפלאו, ממש לא. גם המחירים שלנו אטרקטיביים במיוחד, בין אם ליחידים או לסיטונאים. בחרו חולצות טריקו מהסוג שהכי מתאים לכם, בקשו עכשיו הצעת מחיר וגלו בעצמכם.