הדפסה על כובעים

כובע הוא לא רק פריט לבוש. כובע הוא גם פריט שיווקי יעיל בצורה בלתי רגילה: הוא קומפקטי, שמיש מאוד – בטח בארץ חמה כמו ישראל – ובעיקר ייצוגי. הוא מתנוסס על הראש, ולכן הוא יכול לשמש ממש כמו פרסומת מהלכת. זו בדיוק הסיבה שבגללה הדפסה על כובעים היא אחת הדרכים הנפוצות והמשתלמות ביותר להגדיל את הנראות ואת הנוכחות של כל מותג, לוגו או סמל שתרצו.

מה היתרון של כובעים מודפסים?

  • כובע הוא אביזר יעיל ושימושי מאוד, כי מצד אחד הוא פרקטי ומצד שני הוא אקססורי לכל דבר
  • כובע הוא אביזר אופנתי שמדבר לא רק לנשים, אלא גם להרבה גברים, ובעיקר כובע מצחייה
  • כובע שיש בו פרט מעניין (כיתוב בפונט מיוחד, לוגו שתופס את העין או סמל חברה מסקרן) מושך אפילו יותר
  • כובעים מודפסים בדרך כלל מוצאים חן בעיני החובש ומעוררים עניין בעיני המתבונן

לצאת מהקופסה

אם אתם רוצים להעביר מסר קליל או לייצר פריט שמושך את העין, כובע מודפס או רקום הוא מושלם. הדפסה איכותית וברורה של לוגו מתוחכם או של משפט שנון יעשו את העבודה במקומכם ובלי הרבה מאמץ. עם קצת משחק של צבעים, בדים ועיצובים, תוכלו ליצור פריט אופנתי משובח, שיעביר כל מסר בצורה אלגנטית. המחלקה הגרפית שלנו ברן ספורט תוכל לעזור לכם לגבש קונספט מדליק וייחודי, בלתי שגרתי אם נדרש, ולממש אותו בקלות.

לא רק למטרות שיווקיות!

למרות האמור, כובעים מודפסים הם לא רק פריט שיווקי מוצלח. הם יכולים להיות מזכרת מרגשת שאפשר להעניק לבוגרי קורס, לקרובי משפחה באירוע מיוחד, לתלמידי בית הספר בסוף שנה ואפילו סתם לחברים, כמתנה היתולית, ומשתלמת במיוחד. בעזרת מחווה קטנה ופשוטה יחסית, הם יכולים ליצור תחושה של גיבוש ואחווה בקרב כל קבוצה, לעורר ולשמר זיכרונות טובים לאורך זמן.

מבחר של כובעים, מידות והדפסים

כשמדמיינים כובע עם לוגו או ציור לרוב מדמיינים כובע מצחייה. אבל אנחנו ברן ספורט מציעים מגוון עצום של כובעים להדפסה. מלבד כובעי הבייסבול הקלאסיים, תוכלו לבחור גם כובעי בד מסוגים שונים, למשל:

  • כובעי רשת אופנתיים
  • כובע אוסטרלי
  • בנדנות משולשות
  • בנדנות דרייפיט סופגות זיעה מיוחד עבור ספורטאים

מכיוון שמזה שנים אנחנו מייבאים כובעים ומדפיסים עליהם, אנחנו יכולים להעניק לכם מחירים אטרקטיביים. וכמובן שאנחנו מעניקים גם שירותי גרפיקה מקצועיים, טיפול יעיל ומקצועי בפניות ואספקה מהירה. אנחנו ערוכים להזמנות בכמויות גדולות וקטנות של כל סוג הדפסה שתרצו.

אז איך מזמינים?

צרו איתנו קשר בטלפון או באמצעות האתר. השירות שלנו איכותי וידידותי, ואתר האינטרנט הוא על תקן יועץ: דרכו תוכלו לבחור מתוך ההיצע הגדול, לגבש הזמנה שתפורה למידותיכם ולתקציבכם ולהזמין בפשטות ובמהירות. הדפסה על כובעים היא רק אחד מהשירותים והפריטים המיוחדים והמותאמים אישית שנוכל להציע לכם. אל תגידו שלא הזהרנו אתכם, אם תמצאו את עצמכם משוטטים באתר עוד ועוד…