הדפסה על סינר

רוצים להפוך את מדי העבודה של הטבחים או המלצרים במסעדה שלכם ליותר מעניינים? או שאולי חשבתם לתת מתנה בדמות סינר עם הקדשה אישית או איזה ציור מצחיק? רן ספורט מציגה: הדפסה על סינר איכותית ומקורית, ביחידים או בסיטונאות, ובמחירים שפויים.

סינרים מודפסים כמדי עבודה

בכל מסעדה, בית קפה או קונדטוריה יש צורך בסינרים, ופעמים רבות הם משמשים את העובדים הפרונטליים שמייצגים את העסק. יצא לכם פעם לשבת בבית קפה שבו חלק ממדי העבודה של המלצרים היה סינר? זה נראה מקצועי, אסתטי, והכי חשוב – נקי. אז אם כבר סינרים, למה לא סינרים מודפסים עם הלוגו של העסק? רן ספורט תספק לכם סינרים במגוון צבעים ומידות, ועם הדפסה לבחירתכם.

פרטי לבוש משלימים

אם כבר הגעתם לרן ספורט בשביל להדפיס על סינרים, תשמחו לגלות שיש לנו עוד הרבה מה להציע לכם. אנחנו ברן ספורט מייצרים גם חולצות איכותיות עשויות 100% כותנה במגוון צבעים ומידות, כובעים, בנדנות ועוד. על כל אלה ניתן להדפיס את לוגו החברה ולקבל פריט משלים לסינר שבחרתם.

הדפסה ברן ספורט

אצלנו ברן ספורט הדפסה היא מומחיות. אנחנו משתמשים בטכנולוגיות חדשניות ובמכונות משוכללות כדי להבטיח הדפסה על סינרים איכותית, נקייה, חדה ועמידה. אם מדובר בצבעים כהים או בהירים, בקווים חדים או רכים, ההדפסים של רן ספורט נשארים עמידים לאורך זמן, גם אחר כביסות רבות.

הדפסה על סינר בעיצוב אישי

ימי הולדת, חגים, ימי נישואין וסתם ימים שאתם מרגישים נדיבים ובא לכם לקנות מתנה – כל אלה מזמנים הזדמנות לרכישת מתנה מקורית וייחודית. סינר מודפס בעיצוב אישי הוא מתנה אישית ומקורית שכיף לקנות ועוד יותר כיף לקבל. תוכלו לגשת עוד היום ולהתייעץ עם נציגי השירות שלנו שיעזרו להגשים את הרעיון שלכם.

חסרים לכם רעיונות? לפעמים פשוט לא מצליחים לחשוב. קורה. לא כל יום הוא היום הכי יצירתי שלנו. אם חסרה לכם השראה, נציגי השירות שלנו ישמחו לחשוב ביחד איתכם וללוות אתכם בכל שלב בדרך עד שתמצאו הדפסה לסינר שתניח את דעתכם.

למה דווקא רן ספורט?

  • המחיר: רן ספורט מתחייבת למחירים אטרקטיביים ונוחים, ביחידים ובסיטונאות.
  • השירות: שירות אישי, מהיר ואדיב זה המוטו שלנו. אתם מבקשים, אנחנו עושים.
  • האיכות: מעבר לאיכות ההדפסה, הסינרים שלנו איכותיים מאוד. הסינרים שלנו לא יתכווצו בכביסה ולא ידהו.
  • המהירות: אנחנו ברן ספורט מתחייבים לספק את מבוקשכם במהירות האפשרית מרגע ההזמנה.

אז מה צריך לעשות?

פשוט מאוד. גשו אל הסטודיו שלנו, אמרו לנציגים שאתם רוצים הדפסה על סינר, וקבלו שירות מהיר ואמין מאנשי הצוות שלנו. הסבירו להם בדיוק מה תרצו, וקבלו הצעת מחיר. רן ספורט מתחייבת למחירים אטרקטיביים גם בסינרים בודדים וגם בהזמנה סיטונאית.