הדפסת חולצות אמריקאיות

חולצות אמריקאיות,הן חולצות עם גוף לבן או אפור ושרולים 3/4 בצבע שונה, ולרוב הן משויכות לסיום קורס, סיום מסע וכדומה. אבל כבר הרבה זמן שאין לחיילים מונופול על הסוג הזה של חולצות. כיום, אנחנו ברן ספורט מקבלים הזמנות רבות של הדפסת חולצות אמריקאיות גם לחתונות, טיולים שנתיים ותנועות נוער.

למה חולצות אמריקאית?

מכירים את החולצה האמריקאית? בטוח שכן, זאת החולצה עם הגוף בצבע אחד ושרוולים ¾ בצבע אחר. הקלילות של החולצה האמריקאית היא מה שהפך אותה ללהיט בקרב חיילים. אפשר לרוץ איתה, לנוח איתה, לישון איתה או לצאת לבלות. היא מתאימה לכל עונות השנה: בחורף היא משמשת כיופי של שכבה ראשונה מתחת לכל הבגדים ובקיץ היא קלילה ומגינה מפני השמש בזכות השרוולים הארוכים יותר.

כל הצבעים, כל המידות

אחד הדברים החשובים לנו ביותר בתור חברה ותיקה ומנוסה הוא מגוון. תוכלו למצוא אצלנו את כל הצבעים והמידות שתרצו. רוצים להדפיס חולצות אמריקאיות לקבוצה שלמה ולא כולם מסכימים על צבע השרוולים? אין בעיה, תוכלו להזמין כמה צבעים שונים עם אותו הדפס.

הדפסת חולצות אמריקאיות

הדפסה על חולצות ועל בגדים בכלל היא מומחיות אצלנו ברן ספורט. אנחנו מייצרים חולצות מאז 1985 ותמיד דואגים להשאר מעודכנים וחדישים. לעולם אנחנו לא מתפשרים על איכות ההדפסה לכן אנו מחזיקים אך ורק בציוד המתקדם והטוב ביותר, כדי להבטיח הדפסה עמידה חדה ומדוייקת, שלא תתקלף או תדהה אחרי כמה כביסות. הדפסת חולצות אמריקאיות ברן ספורט מבטיחה מזכרת איכותית שתחזיק מעמד זמן רב.

אילו סוגי הדפסה יש?

רן ספורט מתמחה בכל סוגי ההדפסות ומבטיחה הדפס איכותי ועמיד. ניתן להדפיס על חולצות אמריקאיות בשני סוגי הדפסה:

  • הדפסה דיגיטלית: הדפסה צבעונית ואיכותית המועברת כמדבקה חזקה ועמידה על גבי הבד.
  • הדפסת משי: הדפסה איכותית ברמה הגבוהה ביותר בה הצבע מוחדר אל תוך הבד עצמו ולפיכך אינו דוהה גם לאחר מספר רב של כביסות.

איך עושים את זה?

שיטת ההזמנה של רן ספורט פשוטה ומתאימה לכולם. יש לנו חנות מקוונת בה ניתן להזמין חולצות מודפסות אונליין, עם אפשרות לרדת לפרטים הקטנים ביותר. מעדיפים לראות בעיניים ולהזמין באופן אישי? בשביל זה יש את הסטודיו שלנו, שם נציגי השירות מחכים להעניק לכם שירות אישי מהיר ומהימן, לעזור לכם בעיצוב הגרפי אם צריך, ולתת מענה לכל הצרכים שלכם.

הייחודיות של רן ספורט

  • המחירים: רן ספורט מתחייבת למחירים נוחים ואטקרטיביים. גשו עכשיו לקבל הצעת מחיר ותראו בעצמכם.
  • האיכות: רן ספורט מציעה הדפסת חולצות אמריקאיות בהתחייבות לאיכות גבוהה, גם של החולצות וגם של ההדפסה.
  • השירות: רן ספורט מציעה שירות אישי ואדיב. נציגי השירות יהיו איתכם לאורך כל הדרך, מרגע ההזמנה ועד רגע האספקה.