הדפסת לוגו על חולצות

לוגו הוא סמל שמעביר תוכן חשוב על החברה או המוסד אותו הוא מייצג. אם הלוגו עוצב כראוי, מספיק להעיף בו מבט מהיר כדי לדעת באיזו חברה מדובר. על מנת להפיץ את הלוגו ולהגדיל את החשיפה אליו, חברות מטמיעות אותו בכל מקום – על הניירת המשרדית, על כרטיסי הביקור, על מכוניות החברה. אנחנו ברן ספורט מציעים לקחת את השיווק צעד אחד קדימה, עם שירות הדפסת לוגו על חולצות.

על אילו חולצות תרצו להדפיס לוגו?

המושג "לוגו" אינו שייך בלעדית רק לחברות, וניתן למצוא אותו (או להמציא אותו) בשלל ארגונים, קבוצות או למען מטרות שונות. למשל, חולצות סוף מסלול בצבא: כל מי שמסיים מסלול בצבא רוצה לזכור את החוויה ואת הכבוד הזה לתמיד, ודרך טובה לעשות זאת היא להדפיס חולצות סוף מסלול לכל הצוות עם הלוגו הייחודי שלהם.

דוגמה נוספת היא חולצות בית ספר: בתי ספר שונים (בעיקר יסודיים) דורשים מתלמידיהם להגיע ללימודים בתלבושת אחידה. התלבושת האחידה היא למעשה חולצה הכוללת את הסמל של בית הספר. ברן ספורט ניתן להזמין הדפסת לוגו על חולצות לכל מטרה שהיא.

על אילו סוגי חולצות ניתן להדפיס?

ניתן להדפיס לוגו כמעט על כל סוגי הבדים, ועל כל סוגי החולצות:

  • חולצות טי- שרט: החולצה המתאימה והקלאסית ביותר לצורך הדפסת חולצות היא כמובן טי שרט כותנה רגיל ונפוץ.
  • חולצות ספורט: תוכלו גם להדפיס הדפסה איכותית על חולצות ספורט שונות, חולצות דריי פיט (חולצות מנדפות זיעה), חולצות ריצה וכדומה.
  • חולצות פולו: ניתן גם להדפיס או לרקום לוגו על חולצות פולו איכותיות ומסוגננות.

הזמנת חולצות מודפסות והדפסים על חולצות

אנחנו ברן ספורט שמחים להעניק לכם שירות הדפסה על חולצות מכל הסוגים ולכל המטרות. אצלנו תוכלו להזמין חולצות עם מגוון של הדפסים מרשימים, וכן להדפיס על החולצות שלכם כל תמונה או לוגו שרק תרצו. אנו מתמחים בהדפסה ורקמה איכותית על בגדים שונים – לא רק הדפסת לוגו על חולצות, אלא גם על כובעים, בנדנות או אפילו מכנסיים. צרו קשר דרך אתר האינטרנט שלנו או גשו אלינו לסטודיו ונשמח לתת לכם הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד.

כל היתרונות של הדפסת לוגו על חולצות ברן ספורט

  • איכות הדפסה: הדפסת לוגו על חולצות ברן ספורט היא הדפסה איכותית, אינה נשטפת בכביסה, ואינה דוהה או מחליפה צבעים. הלוגו שלכם יהיה חד ובולט על החולצה לאורך שנים.
  • הדפסה על כל צבע: אצלנו תוכלו להדפיס לוגו לא רק על חולצות לבנות אלא על כל הצבעים, ואפילו על חולצות שחורות.
  • עיצוב מקורי: ניתן להדפיס לוגו קיים מתוך מאגר הלוגואים או לוגו מקורי שלכם.
  • מחיר ושירות: המחירים האטרקטיביים