חולצות לטיול שנתי

אין דרך טובה ומקורית יותר לגבש כיתה מאשר לעצב עבורה חולצות לטיול שנתי. לכל כיתה יש את הייחודיות שלה ואת המאפיינים הספציפיים שלה, וכיף לבטא את זה בצורה יצירתית על חולצה שתישאר אחר כך כמזכרת לכל החיים. אצלנו ברן ספורט תוכלו לבחור את צבע החולצה ולעצב בעצמכם איזה הדפס שתרצו.

על אילו חולצות אפשר להדפיס?

על כל המגוון העצום שלנו!

  • חולצות טריקו איכותיות -בכל הצבעים, בכל המידות ובכל הגזרות
  • חולצות אמריקאיות -חולצות טריקו עם שרוול ארוך
  • חולצות דרייפיט -חולצות ספורט מיוחדות המנדפות את הזיעה ומותירות את הגוף יבש
  • סווטשירטים -הבצפר השתגע ונותן לכם לטייל בחורף? גם לזה יש לנו את המוצר המתאים

החולצות של רן ספורט הן איכותיות במיוחד. אנחנו בין האחרונים שעדיין מייצרים את רוב המוצרים בארץ מה שמבטיח את האיכות של החולצות שלנו גם בכל כמות.

הדפסה מצחיקה ומגבשת

הדפסה על חולצות היא דרך מצוינת לגבש כיתה. כולם הולכים ביחד בטיול עם אותה חולצה, אותו הדפס, איזו בדיחה פרטית של הכיתה, וזה תורם מאוד לתחושה של "ביחד". גם התהליך עצמו של בחירת צבע החולצה, סוג החולצה, ואחר כך עיצוב משותף של הדפסה הוא כיפי, מצחיק ומגבש.

בכל שכבה קיימת תחרות מקוריות בין הכיתות. כולם רוצים לעצב חולצות מצחיקות לטיול שנתי, אבל מה לעשות, לפעמים יש השראה ולפעמים לא, ורן ספורט תוכל לעזור לכם בכל אחד מהמקרים. יש לכם השראה? מצויין, תוכלו לשלוח לנו באתר את הרעיון המדויק שיש לכם, לבחור את הצבעים שתרצו ונדפיס אותו בשבילכם. אין לכם השראה? לא נורא בכלל, גשו אל הסטודיו שלנו והתייעצו עם נציגי השירות שלנו, הם ישמחו לעזור.

חילוקי דיעות?

כן, זה קורה, לפעמים לא כולם מסכימים על הצבע או על הצורה. חלק רוצים ורוד, חלק רוצים טורקיז, יש כאלה שירצו דרייפיט וכאלה שירצו פולו. אל דאגה, לא לריב, רן ספורט יכולה ומוכנה לספק לכם מגוון של חולצות שחולקות את אותה ההדפסה.

למה רן ספורט?

אצלנו ברן ספורט תוכלו להזמין את החולצות בלי כאב ראש. אנחנו יודעים שחולצות לטיול שנתי זה לא הדבר היחיד שמעסיק אתכם. טיול שנתי הוא גם ככה אירוע שצריך להתכונן אליו בהרבה מובנים ואנחנו ניתן לכם ראש שקט. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להיכנס לאתר או לגשת לסטודיו, להזמין, וההספקה בד"כ בפרק זמן קצר ביותר

הדפסת חולצות איכותית

מכירים את זה שמדפיסים חולצות לטיול שנתי ואחרי כמה כביסות כבר לא זוכרים אפילו מה היתה ההדפסה? אצלנו ברן ספורט זה לא יקרה! אנחנו משתמשים בטכנולוגיות הכי חדשניות שיש כדי להבטיח שההדפסה שלכם תצא חדה, מדוייקת ועמידה במיוחד. גשו עכשיו לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית מנציגי השירות שלנו, ואת הטיול השנתי הזה אתם כבר לא תשכחו בחיים.