חולצות מודפסות לחתונה

מבצע החודש ברן ספורט!
חולצות פולו – 15.9 ₪ ברכישה של 300 חולצות פולו כולל הדפסה + מע"מ.
לפרטים נוספים או לרכישה חייגו – 0722-57-50-46

את החתונה שלכם אין מצב שישכחו. לא ישכחו אותה מאלף סיבות טובות, אבל גם בזכות החולצות המודפסות שתחלקו לקהל האורחים. בין אם אתם תדפיסו מסר משעשע, תצלום מצחיק, קריקטורה קורעת או אזהרה מפני החמות, חולצות מודפסות לחתונה הן דרך מצוינת לשלב עוד כמה אחוזי עליזות באירוע עם מזכרת שהאורחים ישמחו לקחת הביתה.

למה ללכת דווקא על חולצות מודפסות לחתונה?

כמו שכבר אמרנו, חולצות מודפסות לחתונה הן כיפיות, מצחיקות, ונשארות כמזכרת. אבל יש עוד סיבה טובה – מאוחר בלילה, אחרי שהאורחים שלכם הזיעו בהשתוללות על רחבת הריקודים, הם יודו לכם לנצח על האפשרות להיפטר מהחולצה החגיגית לטובת החולצה הנוחה (והמצחיקה!) שתחלקו להם.

אז איך עושים את זה?

עושים את זה בקלי קלות. הדפסה על חולצות לחתונה היא לא מבצע מסובך או מטלה קשה. פשוט יוצרים קשר עם רן ספורט, מדברים איתנו, ומקבלים הצעת מחיר אטרקטיבית בהתאם לצרכים ולכמויות. ואם אתם מאלה שאוהבים להרגיש הכל בידיים – ניתן גם להגיע אלינו לסטודיו ולבצע את ההזמנה במקום.

לא מצליחים להסכים על הגזרה והצבע?

אל תריבו! תקופת ההכנה לחתונה מלאה לחצים גם בלי להתקוטט על השאלה האם עדיף להדפיס על חולצות לבנות עם שרוולים קצרים וכיתוב שנון, או על חולצות אדומות עם שרוולים ארוכים ותמונה שלכם בכדור פורח. אנחנו בהחלט יכולים לספק לכם מספר סוגים של חולצות ולוודא שכולם יצאו מרוצים.

אלה סוגי חולצות, בעצם, אתם אנחנו יכולים לספק?

אצלנו ברן ספורט, חולצות מודפסות לחתונה מגיעות בשלל סוגים. רוצים טי-שירטס? יש. חולצות לנשים? בהחלט. חולצות פולו? מה השאלה. דרייפיט? ברור. מתחתנים דווקא בחורף ובא לכם לחלק חולצות עם שרוולים ארוכים או סווטשרטים? כמובן שגם זה אפשרי.

נשמע מעולה אבל אין לכם רעיונות?

הדפסת חולצות לחתונה היא לא פריבילגיה לקופירייטרים או לאנשים שופעים רעיונות יצירתיים. מצד שני גם לא חייבים להיות נדושים ולהעתיק את בדיחת הקרש שראיתם כבר בשלוש חתונות. לנו ברן ספורט יש ניסיון רב בהדפסה על חולצות בכלל ובהדפסה על חולצות לחתונה בפרט. הצוות שלנו ישמח לשמוע את הרעיונות שלכם, להבין מה בדיוק אתם רוצים להביע דרך החולצה המודפסת, לכוון ולייעץ, עד שתהיו שלמים עם הכיתוב או התמונה שתבחרו.

כל המידות, כל הצבעים, כל הגדלים

החתונה היא היום שלכם, והיא צריכה להתנהל בדיוק כמו שטוב ונעים לכם. האוכל צריך להיות טעים, המוזיקה צריכה להיות לטעמכם וכמובן שאם בחרתם ללכת על חולצות מודפסות לחתונה שלכם, הן צריכות לעמוד בסטנדרט שהצבתם. לכן, לא משנה מה המידות של האורחים שלכם, אילו צבעים אתם אוהבים או באיזו גרפיקה אתם רוצים לעשות שימוש: אצלנו אתם יכולים להיות בטוחים שהחולצות שתקבלו יהיו בדיוק החולצות עליהן חלמתם. לא בערך, לא כמעט, בדיוק.