כובעי בייסבול

הכובע, שתפקידו המקורי היה חימום הראש בחורף והגנה מהשמש בקיץ, הפך מזמן למשהו הרבה מעבר לכך. הוא הפך לאביזר אופנתי, כלי לביטוי עצמי ולשדרוג הסטייל האישי של גברים, נשים, בנות ובנים. בין הכובעים האופנתיים ביותר כיום תמצאו כובעי בייסבול, שחזר לאופנה ובגדול. ברן ספורט, כמו ברן ספורט, כל פריט ניתן לעיצוב ושדרוג, וכמובן שגם הכובעים שלנו.

מהם כובעי בייסבול?

כובע בייסבול הוא למעשה כובע מצחייה לכל דבר. מדובר בכובע קיצי עם מצחייה שטוחה שנועדה להסתיר את הפנים מפני השמש. הכובע קיבל את שמו מאחר שהוא דומה לכובעים שחובשים שחקני הבייסבול בארצות הברית, והוא פופולרי מאוד בכל חלקי העולם.

למי מתאים כובע בייסבול?

כובע בייסבול נחשב בעבר לאביזר לבוש המתאים לבנים בלבד. כיום ניתן לראות גם בנות רבות שמבינות את היתרונות השימושיים והאופנתיים של כובע המצחייה וחובשות אותו בכל הזדמנות. כמו כן, יש שחושבים כי כובע מצחייה מתאים יותר לילדים, אך גם מבוגרים רבים מוצאים שימוש לכובעי המצחייה שלהם ונהנים לא רק ממראה צעיר ומדליק אלא גם מהגנה מפני קרני השמש, ענין שאין להקל בו ראש במדינה חמה כמו ישראל.

איך תוכלו לשדרג את הכובע שלכם?

תוכלו לשדרג את הכובע שלכם על ידי הדפסה או רקמה שתוסיפו לו. ברן ספורט אנחנו מספקים שירותי רקמה על כובעים או הדפסה על כובעי בייסבול ואחרים, המעניקים לכל כובע סגנון מיוחד, עיצוב מקורי ונגיעה אישית. כולנו שואפים להיות כמה שיותר מקוריים, והדפסה על הכובע תחתן לכם בדיוק את זה – אין סיבה להסתובב עם כובע זהה לכובע של החברים שלכם. אצלנו תוכלו לשדרג את הכובע ולהפוך אותו למקורי, ייחודי ויפה הרבה יותר.

מה עדיף – הדפסה או רקמה?

הכל תלוי בכובע שבחרתם. ישנם עיצובים של כובעים שעליהם עדיף לרקום, ולעומת זאת קיימים כובעים אחרים עליהם ניתן לבחור ברקמה או בהדפס. ההבדל נובע מכמות הפאנלים שיש לכובע והמשטח שעליו תרצו להוסיף את הציורים או העיטורים. אם אינכם בטוחים – נציגי השירות שלנו ישמחו לייעץ, לסייע, לעצב במידת הצורך ולתת לכם את השירות הטוב ביותר.

הזמנת כובעים והדפסים

אם התרשמתם ממגוון האפשרויות שעומדות לפניכם והגעתם למסקנה שגם אתם רוצים כובעים מודפסים ומדליקים, זה הזמן ליצור קשר אתנו ברן ספורט. נשמח לחלוק מניסיוננו, לתת טיפים והמלצות בנוגע להדפסה או הרקמה המומלצת, לבחור את סוג הכובע הרצוי ולקבל את הכובע או הכובעים שרציתם.

כל היתרונות של הדפסת כובעי בייסבול ברן ספורט

  • איכות הדפסה:הדפסת כובעי בייסבול ברן ספורט היא הדפסה איכותית, שנשארת חדה ובולטת לאורך שנים.
  • עיצוב מקורי:ניתן להדפיס או לרקום עיצוב קיים מתוך המאגר שלנו או עיצוב מקורי משלכם.
  • מחיר ושירות:המחירים האטרקטיביים שלנו אינם פוגעים באיכות, בהזמנות קטנות או סיטונאיות.