כובעי טמבל

כובעי טמבל הם ללא ספק אחד הסמלים הישראלים הבולטים. כשאנחנו חושבים על הקמת המדינה, על חלוצים, אפילו על קיבוצניקים של היום – אנחנו חושבים כובעי טמבל, ולמרות שהם מקושרים עם העבר, הם מעולם לא יצאו מהאופנה בתור הכובעים האידיאלים לטיולים, לצבא, לתנועות נוער ועוד.

למה כובע טמבל?

לכובעי טמבל יש מספר יתרונות בולטים:

  1. כמו כובעי מצחיה הם מכסים את המצח והעיניים, אבל כובעי טמבל מכסים גם את האזניים ואת העורף
  2. הם מתקפלים בקלות ואפשר להכניס אותם לתיק בלי בעיה
  3. אפשר להדפיס דברים שונים על כל אחד מהצדדים שלהם ולקבל שני כובעים באחד
  4. כפי שכבר ציינו – הם סמל לישראליות

כובעי טמבל של רן ספורט

אז מה כל כך מיוחד בכובעים שלנו? הכובעים של רן ספורט עשויים מ-100% כותנה, ולכן סופגים זיעה בצורה הרבה יותר טובה מכובעים שעשויים מבדים סינתטיים. אנחנו מבטיחים כובעים איכותיים מבד טבעי במחירים נוחים במיוחד.

הדפסה בעיצוב ייחודי

מעבר לנוחות, אנחנו שמים דגש על מקוריות וייחודיות. אנחנו יכולים להדפיס כל סמל צורה או צבע שתרצו על כובעי הטמבל שלכם. בין אם מדובר בכובעים לצבא, לטיול מאורגן או לחברת גינון, בקליק אחד תוכלו לתאר את העיצוב שבחרתם ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית ליחידים או לסיטונאים. מעדיפים להראות לנו באופן אישי בדיוק במה מדובר? בשביל זה יש את הסטודיו שלנו אליו תוכלו לגשת עוד היום ולקבל שירות מהיר, אדיב ואמין מנציגי השירות שלנו.

הדפסה על כובעי טמבל

הדפסה על כובעים היא תחום שרן ספורט מובילה בו עם ציוד הדפסות משוכלל המבטיח הדפסה איכותית, מקורית ועמידה. ההדפסים על כובעי הטמבל של רן ספורט לא ידהו או יתקלפו אחרי כמה כביסות, והכובע לא יתפרק אחרי כמה טיולים – כובעי טמבל של רן ספורט הם לא חד פעמיים. בנוסף, הטכנולוגיה של רן ספורט מבטיחה חדות מדהימה גם של הצורות וגם של הצבעים.

למה דווקא רן ספורט?

  • חברת רן ספורט שמה בראש סדר העדיפויות שלה מקצועיות, אחריות, אמינות ומהירות. למרות שהכובעים שלנו איכותיים במיוחד ועשויים 100% כותנה, המחירים שלנו נמוכים גם ליחידים וגם לסיטונאיים. תוכלו לקבל הצעת מחיר ולראות בעצמכם.
  • גם אם תרצו את כובעי הטמבל שלכם בהתראה קצרה תוכלו לגשת עכשיו, להזמין ולקבל אותם במהירות האפשרית.
  • תוכלו לעצב בעצמכם בדיוק כל הדפס שתרצו. לא מצליחים לחשוב על משהו מדליק ומקורי? הנציגים שלנו ישמחו לעזור לכם ולחשוב איתכם, עד שנמצא ביחד בדיוק את מה שמתאים לכם.

כובעים מודפסים לכל מטרה

אם כובעי טמבל הם חלק ממדי העבודה – ההדפסה עליהם היא הכרח. הדפסת כובעים יכולה להיות גם דרך כיפית ומצחיקה לגבש קבוצה. אם מדובר במחזור של צבא, של בית ספר, תנועת נוער או קבוצת חברים שאוהבים לטייל ביחד, כובעי טמבל עם הדפסה אחידה בהחלט יכולים להפוך את הטיול שלכם למשהו בלתי נשכח.