פליז צבאי

אתם נמצאים בשירות חובה או קבע בצה"ל? ובכן, אתם כפופים לנהלים המגבילים של הצבא מבחינת הלבוש. אבל הבשורה שלנו היא שעדיין תוכלו ליהנות מבגדים איכותיים, יפים ונוחים שיהיו גם תקניים ומקובלים על ידי המפקדים שלכם וגם יהלמו אתכם בצורה הטובה ביותר. פליז צבאי הוא הדרך של כל חייל וחיילת להרגיש את החמימות והרכות של הבית, גם כשרחוקים.

מה זה פליז צבאי תקני על פי נהלי צה"ל ובמה הוא שונה מפליז רגיל?

כל בגד שחייל לובש חייב להיות תקני, כלומר שהוא לא יפר את ההנחיות והתקנות של הצבא. מעיל פליז תקני הוא למעשה מעיל בצבע חקי, שהוא צבע ירוק זית בהיר כמו מדי הצבא המוכרים לנו, או מעיל בצבע שחור. המעיל צריך להיות חלק וללא כל עיטורים או קישוטים וכמובן עם כותפות על מנת שהחייל יוכל להשחיל את הכומתה האישית שלו על הכתף בתוך הכותפת המיועדת לכך.

למה כדאי לחיילים ללבוש פליז צבאי?

  • שמירה על החום – פליזים שומרים על החום בצורה יוצאת מן הכלל ולכן מתאימים במיוחד למזג אוויר קר וחורפי. לא משנה באיזה חלק של הארץ אתם משרתים, עם פליז צבאי איכותי, תמיד יהיה לכם חם ונעים.
  • בד רך ונעים – בד פליז הוא בד רך ונעים במיוחד שכיף ללבוש ולהרגיש אותו על הגוף, באביב הקריר, בסתיו ובמיוחד בחורף.
  • יפה ומסוגנן – הפליז הוא יפה יותר ומסוגנן יותר ממעיל צבאי רגיל. אם אתם רוצים להיות חיילים עם סטייל, הפליז הוא בהחלט פתרון עבורכם.

אילו סוגים של פליזים צבאיים תוכלו לקנות?

אצלנו ברן ספורט תוכלו להזמין מעילי פליז צבאיים עם כותפות בכל המידות ובצבעים תקניים. ישנם פליזים דו צדדיים חמים במיוחד שמתאימים לחיילים המשרתים באזור הצפון. כמו כן, תוכלו לרכוש פליז חד צדדי בצבע חקי, שדומה למעיל א' בכל דבר, אך נוח בהרבה וכמובן מחמם בצורה יעילה הרבה יותר.

האם ניתן לרקום על מעיל פליז צבאי?

כמו כל פליז רגיל אחר, גם על מעיל הפליז הצבאי ניתן לרקום רקמה בחוט משי בכל הצבעים ולהוסיף אלמנטים מקשטים. מכיוון שמדובר במעיל צבאי לכל דבר, הכפוף לתנאי התקניות הצבאית, הבחירה של הרקמה צריכה להיות רק בהתאם להנחיות הצבא. ניתן לרקום דוגמאות שונות על הפליז שלכם, את סמל היחידה שבה אתם משרתים, לוגו צבאי, או כל קישוט שיקבל אישור מיוחד מהמפקד.

הזמנת מעילי פליז צבאיים עם כותפות ועוד מוצרי פליז

רן ספורט מספקת לכם מוצרים מבד פליז במחירים אטרקטיביים במיוחד: מעבר למעילי פליז צבאי לחיילים בצבע לבחירתכם ועובי לנוחיותכם, תוכלו גם לרכוש בנוסף שמיכות פליז, כובעי פליז ועוד מוצרים רבים שיוכלו לשרת אתכם גם בצבא, ולהמשיך איתכם לאזרחות.