רקמה על חולצות

כולם רוצים להיות מקוריים, ובהחלט ניתן לעשות זאת עם כל חולצה. ישנן דרכים שונות לשדרג חולצה ולהוסיף לה טאץ' ייחודי ואישי. אחת הדרכים המוצלחות ביותר לשדרג חולצה היא להדפיס עליה. אבל אם אתם רוצים לקבל תוצאה מרשימה במיוחד ולשדר איכות ויוקרה, אתם ללא ספק צריכים ללכת על רקמה. אנחנו ברן ספורט מציעים שירות רקמה על חולצות באיכות הגבוהה ביותר בארץ.

מהי רקמה על חולצות ואיך היא מתבצעת?

רקמה היא הוספת סמל או ציור כלשהו על הבד על ידי שזירת חוטים צבעוניים בסדר קבוע עד לקבלת תמונה בולטת על גבי הבגד. בעבר, מלאכת הרקמה הקלאסית נעשתה בעזרת חוט ומחט והציורים נרקמו ביד על גבי הבגדים. כיום התהליך פשוט ומהיר בהרבה, מכיוון שאנו משתמשים בציוד משוכלל המאפשר רקמה ממוחשבת, שהופכת כל ציור דיגיטלי לרקמה יפה ומקצועית על גבי הבגד.

מתי נעדיף לרקום במקום להדפיס על גבי בגד?

הבחירה ברקמה על פני הדפסה קשורה בדרך כלל במראה ובאסתטיקה, אבל לעתים הדפסה כלל אינה אפשרית בגלל סוג הבד והמרקם שלו, ואז רקמה היא האופציה היחידה שעומדת בפני הלקוח. משטחים לא חלקים ולא ישרים, מחוספסים ומעוקלים, הם לרוב המשטחים שלא ניתן להדפיס עליהם אלא רק לרקום.

היתרון הבולט של רקמה על חולצה על פני ההדפסה על חולצות הוא המראה היוקרתי שרקמה מקנה לבגד. חוטי המשי החלקים והצבעוניים משדרים מראה איכותי, מושכים את המבט והופכים את הבגד ליפה יותר, מושקע יותר ובעל סגנון יוקרתי.

מוצרים עמידים ולא מתבלים

יתרון נוסף ברקמה הוא שבשונה מתמונות מודפסות, רקמות על בגדים הן עמידות לשנים רבות, הן אינן מתבלות עם הזמן ואינן נשטפות בקלות בכביסה. אם אתם רוצים הדפס שיחזיק לאורך זמן וישמור על מראה יוקרתי ואיכותי, בחרו בתמונה רקומה.

על אילו בגדים ניתן לרקום?

אצלנו ברן ספורט ניתן להזמין רקמה על חולצות מכל סוג שתבחרו, אך חשוב לזכור כי ישנם בדים שמותאמים למלאכת הרקמה יותר מאחרים. אנו ממליצים לקשט ברקמות חולצות פולו מבד עבה, מעילי פליז למיניהם וגם כובעים שונים.

אילו דוגמאות ניתן לרקום על בגד?

ניתן לרקום על הבגדים כל ציור או דוגמה שרק תוכלו לדמיין. סוג הרקמה הנפוץ ביותר הוא רקמת לוגו על חולצות. חברות וארגונים יכולים לספק לעובדים ולחברים שלהם חולצות עם לוגו רקום, לתחושת יוקרה, גאווה ושייכות. בנוסף, ניתן לרקום אותיות, סמלים ואפילו תמונות שלמות. תוכלו לרקום תמונה מקורית שמצאתם לבד או לחפש דוגמא במאגר ההדפסים והרקמות שלנו.

הזמנת רקמות על בגדים

אם אתם מעוניינים בהדפסה או רקמה על חולצות, פנו אלינו באתר האינטרנט וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית ומשתלמת. מעדיפים לראות אותנו? פשוט גשו אלינו לסטודיו. אנו נמצאים בעסקי ההדפסות ורקמות על בגדים כמעט 30שנה ונשמח לחלוק עמכם את הניסיון שלנו ולעזור לכם ליצור את הבגד המושלם שרציתם.